ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIM SONUCUNU AÇIKLAYAN 7. ADLİYE(İSKENDERUN ADLİYESİ)

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIM SONUCUNU AÇIKLAYAN 7. ADLİYE(İSKENDERUN ADLİYESİ)
30.05.2023
A+
A-

   Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 20 Nisan 2023 tarihli sınav ilanı gereğince 25 Nisan 2023 – 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında E-Devlet üzerinden yapılan başvuruların değerlendirilmesine ilişkin ZABIT KÂTİPLİĞİ başvuru sonuçları sorgu şeklinde aşağıda ilan edilmiş olup,

    Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 14.maddesi gereğince merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro (39) sayısının, yirmi katı kadar (39X20=780) aday uygulama sınava çağırılacak ise de başvuruda bulunan 196 adaydan KPSS puan şartını taşımayan ve mükerrer başvuruda bulunan 24 adayın başvurusu kabul edilmemiş olup, şartları taşıyan 172 aday uygulamalı sınava katılmaya hak kazanmıştır.

    Uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adayların 9 Haziran 2023 tarihinde, kendileri için özel olarak belirlenen saatte İskenderun Adliyesinde yapılacak olan uygulamalı sınava katılmaları gerektiği, 

    İlanen duyurulur. 30.05.2023

UYGULAMALI SINAVA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE

  1. Adayların, uygulama sınavı giriş belgelerini sınav tarihi öncesi İskenderun Adalet Komisyonu Başkanlığı Kaleminden veya sınav günü İskenderun Adliyesi Danışma biriminden almaları gerekmektedir. 
  2. Adayların, sınava girebilmek için nüfus cüzdanı, T.C. Kimlik Kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportunun aslını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
  3. Klavye uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların, sınava katılacağı belirtilen saatten 10 dakika önce sınav mahallinde hazır bulunmaları gerekmektedir.
  4. Klavye uygulama sınav sonuçlarının değerlendirilmesi sırasında büyük/küçük harf ve noktalama işaretleri dikkate alınmayacaktır.
  5. Adayların, Sınav Salonuna girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer elektronik eşya bulundurmaları yasaktır.
  6. Uygulamalı sınavda F ve Q klavye olarak A4 TECH KM 720 modeli kullanılacaktır.

ZABIT KATİPLİĞİ SONUÇ LİNKİ:

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 20 Nisan 2023 tarihli sınav ilanı gereğince 25 Nisan 2023 – 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında E-Devlet üzerinden yapılan başvuruların değerlendirilmesine ilişkin ŞOFÖR başvuru sonuçları sorgu şeklinde aşağıda ilan edilmiş olup,

    Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 14.maddesi gereğince merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro (1) sayısının, üç katı kadar (1X3=3) aday uygulama sınava çağırılacak olup, şartları taşıyan 3 aday uygulamalı sınava katılmaya hak kazanmıştır.

    Uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adayların 16 Haziran 2023 tarihinde, kendileri için özel olarak belirlenen saatte İskenderun Adliyesinde yapılacak olan uygulamalı sınava katılmaları gerektiği, 

    İlanen duyurulur. 30.05.2023

UYGULAMALI SINAVA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE

      Adayların, uygulamalı sınava girebilmek için nüfus cüzdanı, T.C. Kimlik Kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportunun aslını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
    Adayların, uygulamalı sınav için, girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer elektronik eşya bulundurmaları yasaktır.

ŞOFÖR ALIMI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN:

 Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 20 Nisan 2023 tarihli sınav ilanı gereğince 25 Nisan 2023 – 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında E-Devlet üzerinden yapılan başvuruların değerlendirilmesine ilişkin BİLGİSAYAR TEKNİSYENİ başvuru sonuçları sorgu şeklinde aşağıda ilan edilmiş olup,

    Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 14.maddesi gereğince merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro (1) sayısının, üç katı kadar (1×3=3) aday sözlü sınava çağırılacak olup, şartları taşıyan 3 aday sözlü sınava katılmaya hak kazanmıştır.

    Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazanan adaylar Komisyon Başkanlığımızca en geç 15 Haziran 2023 tarihinde, İskenderun Adliyesi resmi web sitesi üzerinden ilanen duyurulacaktır.
 

    İlanen duyurulur. 30.05.2022

BİLGİSAYAR TEKNİSYENİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN:

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 20 Nisan 2023 tarihli sınav ilanı gereğince 25 Nisan 2023 – 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında E-Devlet üzerinden yapılan başvuruların değerlendirilmesine ilişkin ELEKTRİK TEKNİSYENİ başvuru sonuçları sorgu şeklinde aşağıda ilan edilmiş olup,

    Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 14.maddesi gereğince merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro (3) sayısının, üç katı kadar (3×3=9) aday sözlü sınava çağırılacak olup, şartları taşıyan 9 aday sözlü sınava katılmaya hak kazanmıştır.

    Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazanan adaylar Komisyon Başkanlığımızca en geç 15 Haziran 2023 tarihinde, İskenderun Adliyesi resmi web sitesi üzerinden ilanen duyurulacaktır.
 

ELEKTİRK TEKNİSYENİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN:

 Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 20 Nisan 2023 tarihli sınav ilanı gereğince 25 Nisan 2023 – 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında E-Devlet üzerinden yapılan başvuruların değerlendirilmesine ilişkin HİZMETLİ başvuru sonuçları sorgu şeklinde aşağıda ilan edilmiş olup,

    Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 14.maddesi gereğince merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro (23) sayısının, üç katı kadar (23×3=69) aday sözlü sınava çağırılacak olup, şartları taşıyan 46 aday sözlü sınava katılmaya hak kazanmıştır.

    Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazanan adaylar Komisyon Başkanlığımızca en geç 15 Haziran 2023 tarihinde, İskenderun Adliyesi resmi web sitesi üzerinden ilanen duyurulacaktır.

HİZMETLİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN:

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 20 Nisan 2023 tarihli sınav ilanı gereğince 25 Nisan 2023 – 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında E-Devlet üzerinden yapılan başvuruların değerlendirilmesine ilişkin MÜBAŞİR başvuru sonuçları sorgu şeklinde aşağıda ilan edilmiş olup,

    Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 14.maddesi gereğince merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro (20) sayısının, üç katı kadar (20×3=60) aday sözlü sınava çağırılacak olup, şartları taşıyan 60 aday sözlü sınava katılmaya hak kazanmıştır.

    Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazanan adaylar Komisyon Başkanlığımızca en geç 15 Haziran 2023 tarihinde, İskenderun Adliyesi resmi web sitesi üzerinden ilanen duyurulacaktır.
 

MÜBAŞİR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN:

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 20 Nisan 2023 tarihli sınav ilanı gereğince 25 Nisan 2023 – 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında E-Devlet üzerinden yapılan başvuruların değerlendirilmesine ilişkin KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ başvuru sonuçları sorgu şeklinde aşağıda ilan edilmiş olup,

    Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 14.maddesi gereğince merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro (10) sayısının, üç katı kadar (10×3=30) aday uygulama sınava çağırılacak ise de başvuru yapan 32 adaydan KPSS Puan şartını taşımayan ve mükerrer başvuru yapan 26 adayın başvuruları kabul edilmemiş olup, şartları taşıyan 6 aday boy ve kilo ölçümüne katılmaya hak kazanmıştır.

    Boy ve Kilo Ölüçümüne Katılmaya Hak Kazanan adayların 5 Haziran 2023 tarihinde, kendileri için özel olarak belirlenen saatte İskenderun Adliyesinde yapılacak olan boy ve kilo ölçümüne katılmaları gerektiği, 

    İlanen duyurulur. 30.05.2023

BOY VE KİLO ÖLÇÜMÜNE KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE

  1.       Adayların, boy ve kilo ölçümüne girebilmek için nüfus cüzdanı, T.C. Kimlik Kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportunun aslını yanlarında bulundurmaları zorunludur.
  2.     Adayların, Boy ve Kilo Ölçümü için, girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer elektronik eşya bulundurmaları yasaktır.

KORUMA VE GÜVENLİK İÇİN TIKLAYIN:

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

%d blogcu bunu beğendi: