Toplum Gönüllüleri Vakfı Bezmen Bilim Burs Başvuruları

Toplum Gönüllüleri Vakfı Bezmen Bilim Burs Başvuruları
27.09.2022
A+
A-

Burs Başvuru Koşulları

• Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
• Devlet Üniversitelerinde Lisans Eğitimi Gören Öğrenci Olmak
• Temel Bilim Alanında Öğrenim Gören Yani Matematik, Fizik, Kimya Ve Biyoloji Alanında Çalışmak İstemek
• 2, 3 Ve 4. Sınıf Üzerinden Öğrenim Görmek
• Genel Not Ortalaması 3.50 Ve Üzeri Olmak

Temel bilim alanında öğrenim gören ve sonrasında matematik, fizik, kimya ve biyoloji alanında çalışmak isteyen öğrenciler başvuru yapabilir. Başvurular, 30 Eylül 18:00’a kadar açık olacaktır.

Başvuru döneminin kapatılmasının ardından başvuru değerlendirme dönemi olacak ve ardından kısa listeye giren adaylarla Burs Mülakatları Ekim ayında gerçekleştirilecektir.

Burs Mülakatları çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecektir. Başvuran adaylardan başvurusu olumsuz sonuçlanan adaylara e-posta yoluyla bilgilendirme 24 Ekim 2022 tarihinde yapılacaktır.

Forma yazmış olduğunuz bilgilerin (Üniversite başarı sırası, aile geliri, gönüllülük ile ilgili sorular v.b.) doğruluğu ile ilgili bir tutarsızlık tespit edildiği takdirde başvurunuz iptal edilecektir.

Lütfen yazdığınız bilgilerin doğruluğundan ve belge talep edilmesi durumunda belgelenebilir olduğundan emin olunuz.

Formda yazılan tüm alanların doldurulması zorunludur. Formu doldururken teknik bir sorun yaşarsanız burs@tog.org.tr adresinden bize ulaşıp destek alabilirsiniz. Covid-19 nedeniyle çalışmalarımızı ofis dışından yürütmekteyiz.

Ofis telefonundan bize ulaşmanız mümkün olmadığından sadece acil durumlar için aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Daha detay sorularınız varsa, telefon ile ileteceğiniz soruları e-posta adresine yazarak sormanız çalışmalarımızın aksamadan devam edebilmesi için önemlidir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz. Hafta içi 10:00 – 18:00 mesai saatleri içerisinde bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları: 0 549 681 31 32 – 0 549 681 31 30

2022-2023 Dönemi Burs Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2022.

BAŞVURU İÇİN :

Tıklayın.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.