Nevvar Salih İşgören Vakfı Burs Başvuruları BAŞLADI ( TÜM SINIF KADEMESİDEKİ ÖĞRENCİLER BAŞVURABİLİR)

Nevvar Salih İşgören Vakfı Burs Başvuruları BAŞLADI ( TÜM SINIF KADEMESİDEKİ ÖĞRENCİLER BAŞVURABİLİR)
23.09.2022
A+
A-

Nevvar Salih İşgören Vakfı Öğrenci Burs Başvuruları Vakfın Resmi Sitesinden Online Olarak Alınacak. Burs İlkokul, Ortaokul, Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Verilmektedir.

Nevvar Salih İşgören Vakfı Yüksek Öğrenim Bursu, İlköğretim, Ortaokul Ve Lise Bursları, Hayır Sever Adını Taşıyan Okullar Ve Şehit Ve Gazi Yakını Öğrencilerine Verilen Burslardır.

Ön Başvuruların Sonucu, Sadece Vakıf İnternet Sitesindeki Sistem Üzerinden Sorgulama Ekranında Sorgulanabilecektir.
Sorgulama Ekranının Sorguya Açıldığı Bilgisi, Vakıf İnternet Sitesinin Yanı Sıra Vakfın Facebook-Twitter-İnstagram Sosyal Medya Hesaplarından Birkaç Hafta İçerisinde Duyurulacaktır.

Sorgulama Linkine TC Kimlik Numarası Girerek Başvuruya Hak Kazandıklarını Gören Aday Bursiyerler, Beyan Ve Belge Doğrulama Süreci İçin, Vakıfça Talep Edilen Ve Sadece Kendilerinin Sorgulama Ekranında Görecekleri Gerekli Belgeleri Eksiksiz Olarak Hazırlayacaklardır.

Başvuruya Hak Kazandıklarını Gören Aday Bursiyerler, Sorgu Ekranında Gördükleri Adres Ya da Posta Kutusuna, Belgelerin İlgili Adrese Son Gönderim Tarihi Gününe Kadar Posta & Kargo & Kurye İle Göndereceklerdir.

Gönderi Zarflarının Ön Yüzlerine İsim-Adres Bölümü Altına / Kargolarda Gönderici Adresi Bölümüne Hes Kodu Yazılması Zorunludur.
(18 Yaşını Dolduran Öğrencilerin Kendilerinin/18 Yaş Altı Öğrenciler İçin Velileri-Vasilerinin; E-Devlet Üzerinden Ya Da 2023’e Kısa Mesaj (SMS) Göndererek Aldıkları Hes Kodları Yazılacaktır).

Korona Virüs Salgını Süreci Nedeniyle Vakıfa Gelerek Elden Teslim Yöntemi Kabul Edilmeyecektir.

Ön Başvuru Aşamasını Geçerek, Aday Bursiyer Olmaya Hak Kazanan İsimler Dışındaki İsimler Tarafından Gönderilen Belgeler, Burs Değerlendirme Sürecinde Dikkate Alınmayacaktır.

2022-2023 Öğrencilere Ödenecek Burs Miktarı – Tutarı – Periyodu; Başvuruların Mahiyeti Ve Vakfın Bütçesi Göz Önünde Tutularak, Vakıfça Değerlendirilerek Belirlenecektir.

2022-2023 Dönemi Burs Son Başvuru Tarihi 2 Ekim 2022.

İletişim Adresi: Kültür Mahallesi Atatürk Caddesi Kadıoğlu Apartmanı No: 192 Kat: 3 Daire: 6 Alsancak Konak İzmir
Telefon Numarası: 0 232 422 55 10
E-Posta: info@nevvarsalihisgoren.org.tr

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN:

https://bursmerkezi.nevvarsalihisgoren.org.tr/

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.