Sağlık Bakanlığı engelli İŞKUR kura sonuçları 2022! Sağlık bakanlığı işçi alımı il il kura sonuçları SAĞLIK BAKANLIĞI 1356 ENGELLİ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE!

Sağlık Bakanlığı engelli İŞKUR kura sonuçları 2022! Sağlık bakanlığı işçi alımı il il kura sonuçları SAĞLIK BAKANLIĞI 1356 ENGELLİ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE!
06.09.2022
A+
A-

Kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler, atamaya ilişkin bilgi ve belgeler ile diğer her türlü duyurular Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün https://yhgm.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecek. Bunun için adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak.

DUYURU TAKİBİ İÇİN TIKLAYIN:

https://yhgm.saglik.gov.tr

SONUCUNUZA BAKMAK İÇİN TIKLAYIN:

https://iscisonuc.saglik.gov.tr/?message=Sonu%C3%A7lar+i%C3%A7inde+kay%C4%B1t+bulunamam%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r&fbclid=IwAR19nINdGA6Vslpoq_rrIw-j2nV3xE8ECGV-4Yuz0xcTFJM7Fi7INNZRz_A

Bakanlıkça ilan edilen kadrolara asıl aday olarak atamaya hak kazananların atamaya esas belgeleri kontrol edilecek. Atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan adaylar ile yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunmuş olup tercihlerine 2 yerleşenlerin atama işlemleri yapılmayacak. Sehven yapılsa dahi atama işlemleri iptal edilecek. Yerleştirildiği kadroların nitelik ve şartlarını taşıdığı halde istenen belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyen adaylar göreve başlatılmayacak

Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere 1356 engelli sürekli işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden 15/08/2022 – 19/08/2022 tarihleri arasında tarihleri arasında alındı.

LİSTELER AÇIKLANDIĞI AN TEK TEK BURAYA EKLEYECEĞİM HARİCİNDE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İSİM VE ŞEHİR BİLGİSİNE NET BİR ŞEKİLDE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.