1 EYLÜLDE BURS BAŞVURUSU BAŞLAYACAK OLAN KURUMLARIN TAM LİSTESİ BURS VEREN KURUMLAR

1 EYLÜLDE BURS BAŞVURUSU BAŞLAYACAK OLAN KURUMLARIN TAM LİSTESİ BURS VEREN KURUMLAR
30.08.2022
A+
A-

Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği
Dernek Lise, Lisans, Yüksek Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Veriyor. Burs Başvuruları 1 Eylül – 20 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacak.
Burs Yılda 9 Ay Süre İle Lise Öğrencileri İçin Aylık 300 Türk Lirası, Lisans Öğrencileri İçin Aylık 600 Türk Lirası, Lisans Üstün Başarı Bursu Aylık 700 Türk Lirası, Üstün Başarı Sanat Aylık 700 Türk Lirası, Tezli Yüksek Lisans Aylık 700 Türk Lirası Olarak Ödenecek.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

https://sacdd.org.tr/kategori/burslar/

Cerenler Vakfı Bursu
Emine Ceren Özveri Eğitim Ve Dayanışma Vakfı (Cerenler Vakfı) Burs Başvurusu 1 Eylül – 30 Eylül 2022 Tarihleri Arasında E-Posta Yolu İle Alınacak. Burs Yılda 9 Ay Süre İle Aylık 1.500 Türk Lirası Olarak Ödenecek. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Yurt İçinde Öğrenim Gören Yüksek Öğrenim Öğrencileri Başvurabilir.

Detaylar İçin Tıklayın.

İSOV İstanbul Sanayi Odası Vakfı
Vakıf İstanbul, Tekirdağ Ve Kocaeli İllerinde Yer Alan Devlet Ve Vakıf Üniversitelerindeki Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Her Yıl 1 Eylül 30 Eylül Tarihleri Arasında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

https://burs.isov.org.tr/auth/login

KIZÇEV Kız Çocukları Eğitim Derneği
Dernek Üniversitelerde Okuyan Kız Çocuklarına Burs Vermektedir. Burs Başvuruları 1 Eylül – 15 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacak. Burs 2022-2023 Dönemi İçin 120 Öğrenciye 9 Ay Boyunca Aylık 1.000 Türk Lirası Olarak Ödenecek.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

https://kizcev.com/burs-basvurusu/

Gaev Güler Ve Atila Erkut Eğitim Vakfı
Burs Başvurusu 2022-2023 Döneminde 1 Eylül – 30 Eylül 2022 Tarihlerinde Web Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınacak.
Vakıf Öncelikle Tıp, Hukuk Ve Mühendislik Fakültesi Öğrencilerine Burs Veriyor.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

http://gaev.org/

Türkiye Turing Ve Otomobil Kurumu
Turing İstanbul Ve Ankara İllerindeki Üniversite Öğrencilerine Burs Veriyor. Burs Başvurusu 1 Eylül – 16 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacak.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

https://bys.turing.org.tr/hesap/giris/

Meav Mustafa Enver Adakan Vakfı
Vakıf Yurtiçi İlkokul, Ortaokul Ve Lise Yurt İçi Ve Yurt Dışındaki Yüksek Öğretim Kurumlarında Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Burs Vermektedir. Burs Başvurusu 1 Eylül – 16 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Web Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınacak.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

https://ogrenci.meav.org.tr/login.aspx

Anadolu Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan, Yurt İçindeki Devlet Okullarındaki Yada Yüzde Yüz Burslu Olarak Vakıf Üniversitelerindeki Lisans Programlarına Kayıtlı Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Her Yıl 1 Eylül – 30 Eylül Tarihleri Arasında Alınmaktadır.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

https://www.anadoluvakfi.org.tr/form

Tog Toplum Gönüllüleri Vakfı
Vakıf Gençlik Bursları Başvurusu 1 Eylül – 15 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacak. Vakıf Yüksek Öğretim Ön Lisans Ve Lisans Düzeyi Öğrencilere Burs Vermektedir. Burslara 18 İle 24 Yaş Arası Üniversite Öğrencileri Başvuru Yapabilir. Vakıf Üniversiteleri İçin Yüzde Yüz Burslu Olma Koşulu Aranır. Burs Yılda 9 Ay Süre İle Ödenir.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

https://microfon.co/ilan-temel-bilgiler?su=_9Sz0CxrcrY=&sc=S955ZpbaEdc=

İstanbul Tabip Odası Bursu
Kurum İstanbul İlindeki Devlet Üniversitelerindeki Tıp Fakültelerinde Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular 1 Eylül – 30 Eylül 2022 Tarihleri Arasında İstanbul Tabip Odası Cağaloğlu Binasına Elden Yapılacak.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

Burs Yönergesi İçin Tıklayın.
Burs Başvuru Formu (İndir)

Atlas Sağlık Eğitim Vakfı
2022-2023 Dönemi Burs Başvuruları 1 Eylül – 15 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Alınacak.
Öğrenci Bursu T.C. Vatandaşı, 25 Yaş Ve Altındaki İzmir Ve Manisa İllerindeki Üniversitelere Kayıt Olmuş Lisans Öğrencilerine Yöneliktir.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

https://www.atlasvakfi.org/kurumsal/burs-takvimi.html

ASKEV Bursu
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Başarılı, Ortaöğretim, Üniversite, Yüksek Lisans Ve Doktora Düzeyindeki Öğrencilere Burs Vermektedir. Burs Başvurusu 1 Eylül 2022 İle 30 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Web Sitesi Üzerinden Alınacak.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

Burs Yönetmeliği İçin Tıklayın.
Online Başvuru Sayfası İçin Tıklayın.

Hukuk Ve Araştırma Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, 25 Yaşından Büyük Olmayan Başarılı Ve Maddi Durumu Yeterli Olmayan Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Burs Verecek. Başvurular 1 Eylül – 30 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Web Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınacak.
Detaylar İçin TIKLAYIN.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın (1 Eylül – 30 Eylül)

Instagram’da Takip Et.

https://www.instagram.com/e.hocamm/

YouTube ‘de Takip Et.

https://www.youtube.com/c/ehocamm

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.