2022 SEY GELECEK VAKFI BURS BAŞVURULARI BAŞLADI BAŞVURU NASIL YAPILIR BURS ŞARTLARI FORM LİNKİ

2022 SEY GELECEK VAKFI BURS BAŞVURULARI BAŞLADI BAŞVURU NASIL YAPILIR BURS ŞARTLARI FORM LİNKİ
28.03.2022
A+
A-

Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacı ile faaliyete geçen SEY Vakfı, çalışmalarına hızla devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne asgari ücretle geçinen ailelerin çocuklarına, anasınıfından 8.sınıf sonuna kadar %100 eğitim bursu sağlıyor. Binlerce öğrenciye ve aileye eğitim ve seminer vermenin yanı sıra hem köy okullarına hem de öğrencilere yüzlerce bilgisayar hediye eden vakfın, burs başvuruları başladı.
Semra & Enver Yücel Vakfı, “Gelecek Bursu” başvuruları 28 Mart- 10 Nisan tarihleri arasında www.seyvakfi.org sitesinden yapılabilecek

“300 ÇOCUĞA 120 MİLYON LİRALIK BURS VERİYORUZ”
SEY Vakfı Başkanı Hüseyin Yücel, başvuru için tek koşulun ailenin asgari ücretle geçinmesi olduğunu söyledi. Yücel, “Bu yıl alacağımız yeni bursiyerlerle birlikte toplamda 300 çocuğa eğitim-öğretim hayatları boyunca verdiğimiz burs miktarı 120 milyon lira tutarına ulaşmış olacak. Dünya zor bir dönemden geçiyor. Ekonomik konjonktür, savaşlar, afetler..Her şeyin kötüye gittiği bir zamanda bile, geleceğimizi bugünler gibi yaşamamak adına geri adım atmıyoruz. Çünkü biz çocuklarımıza, ülkemize inanıyoruz. Tek amacımız eğitimde fırsat eşitliği yaratmak” dedi.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN:

https://www.seyvakfi.org/burs-basvuru/

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.