GSB mülakat sonuçları sorgulama: GSB mülakat sonuçlarına nasıl bakılır, GSB personel alımı sonuçları öğrenme? 4346 ALIM

GSB mülakat sonuçları sorgulama: GSB mülakat sonuçlarına nasıl bakılır, GSB personel  alımı sonuçları öğrenme? 4346 ALIM
19.11.2021
A+
A-

GSB SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?

01-12 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen sözlü mülakatların sonuçları açıklandı. Adaylar, basvuru.gsb.gov.tr adresi üzerinden sınav sonuçlarını öğrenebilecekler.

SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN…

İlan edilen kontenjan sayısına girerek atanmaya hak kazanan adaylara, atamaya ilişkin hususlar daha sonra Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından bildirilecek..

LİNK AÇILMAZSA BURAYA TIKLAYIN:

basvuru.gsb.gov.tr(yeni sekmede açılır)

4857 sayılı İş Kanunu, 2 sayılı Genel Kadro ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Bakanlığımız taşra teşkilatında güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi meslek kolunda istihdam edilmek üzere, Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde oluşturulan Sınav Kurullarınca, 01 – 12 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen 2021 Yılı Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavına katılan adaylar sözlü sınav sonuçlarını basvuru.gsb.gov.tr adresinden öğrenebileceklerdir.

İlan edilen kontenjan sayısına girerek atanmaya hak kazanan adaylara, atamaya ilişkin hususlar daha sonra Bakanlığımız Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından bildirilecektir.

İlgililere ilanen duyurulur.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.