2021 ÜNİVERSİTELERDE KISMI ZAMANLI ÇALIŞMALAR BAŞLADI ONLİNE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

2021 ÜNİVERSİTELERDE KISMI ZAMANLI ÇALIŞMALAR BAŞLADI ONLİNE BAŞVURU NASIL YAPILIR?
28.09.2021
A+
A-

MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ

KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ (KZÖ) ÇALIŞTIRMA BAŞVURULARI

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı Güz Döneminde Üniversitemiz Fakülte, Meslek Yüksekokulu, Daire Başkanlıklarında,  çalışacak kısmi zamanlı öğrenci (KZÖ) kontenjanları aşağıya çıkarılmıştır. Öğrenciler listedeki birimlerin sadece birine ekteki Başvuru Formu ve ara sınıflar Transkript ile başvurabilirler.

Öğrenciler 06.10.2021 günü mesai bitimine kadar  çalışmak istedikleri birime başvurularını yapacaklardır.

Başvuru alma, değerlendirme ve kayıt işlemlerini birimler kendileri yapacaklardır.

Çalışmak istedikleri birimin Kısmi Zamanlı Öğrenci Komisyonu tarafından seçilecek öğrencilerin isimleri, https://www.artuklu.edu.tr/saglik-kultur-spor-baskanligi adresinde ilan edilecektir.

BİRİM KONTENJANLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

BAŞVURU FORM İÇİN TIKLAYINIZ…

DEĞERLENDİRME FORMU İÇİN TIKLAYINIZ…

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İÇİN BİLGİLENDİRME:

Görevli Öğrenci Programı’ndan Duyuru (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma)

Mimarlık Fakültesi Üretim Laboratuvarı,SBBF Müzik Bölümü, MYO Ofis, Erasmus Ofisi, Projeler Ofisi ve Sağlık Hizmetleri/Revir için açılan kadrolara yerleşmeleri sağlamak üzere 30 Eylül 2021 tarihinden itibaren Görevli Öğrenci Programı başvuruları online olarak alınacaktır.

Son başvuru tarihi: 11 Ekim 2021

Başvurular son başvuru günü saat 14.00’den önce yapılmalıdır.

Programa başvurmak isteyen öğrenciler, Başvuru Kılavuzu’nu inceledikten sonra SIS’e giriş yaparak Flow Başvuruları adımından Açıklama Metni ve Görev Tanımları ile Başvuru Formu’na ulaşabilirler. Görev tanımlarını inceledikten sonra, Başvuru Formu’nu doldurarak başvuru yapabilirler.

Başvuru yapacak olan öğrencilerimizin şehir dışında olmamaları, başvuru değerlendirmesi olumlu olduğunda bizzat işlem yapabilmeleri açısından gereklidir.

Görevli Öğrenci Programı Ofisi, Başvuru Formu’nda düzeltilmesi gereken kısımlar olduğunda formu sistem üzerinden eklenmiş notlarla öğrenciye geri gönderir. Başvuru Formu, öğrenci tarafından gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra, son başvuru tarihinden önce yeniden gönderilmelidir.

SIS-Flow Başvuruları sayfasında da yer alan Başvuru Kılavuzu ve Açıklama Metni/Görev Tanımı için tıklayın.

Sorularınız ve görüşme için: gorevliogrenciprogrami@bilgi.edu.tr

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İÇİN BİLGİLENDİRME

2021-2022 akademik yılında Üniversitemize bağlı muhtelif birimlerde, servis hizmetlerinde ve geçici işlerde çalıştırılmak üzere kısmi zamanlı öğrenci alınacaktır.

Başvuru yapmak isteyen öğrencilerimizin ilgili kısmı tıklayarak kendi şifreleri ile giriş yapıp en geç 11.10.2021 Pazartesi günü saat 17.00’ya kadar “İş Başvuru Formu”nda istenilen bilgileri eksiksiz doldurmaları ve formu kaydetmeleri gerekmektedir.

Not: Başvuru yapmadan önce “Başvuru yapacak öğrencilerde aranacak şartları” mutlaka okuyunuz!

Başvuru yapacak öğrencilerde aranacak  şartlar ve kontenjanlara ulaşmak için tıklayınız.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

İletişim

İrfan AKÇER422 377 34 07irfan.akcer@inonu.edu.tr
Fuat EROĞLU422 377 36 57fuat.eroglu@inonu.edu.tr

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından yayımlanan “Yükseköğretim Kurumları Kısmî Zamanlı Öğrenci Çalıştırma Usul ve Esasları”ile Üniversitemizin 12/11/2015 Tarihli ve 2015/378 Sayılı Kısmi Zamanlı Öğrenci Yönergesi çerçevesinde, eğitim-öğretim dönemleri içinde Üniversitemiz birimlerindeki akademik ve idari iş ve işlemlere yardımcı olmaları amacıyla ilgili döneme ait Üniversite Yönetim Kurulu Kararı ile uygun görülen sayıda kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılmaktadır.

Bu uygulama çerçevesinde, öğrencilerimizin ders saatleri dışındaki boş zamanlarında ilgi ve yetenekleri doğrultusunda geçici işlerde çalıştırılması suretiyle, hem maddi kazanç elde etmelerine ve hem de uygulama becerisi kazanarak iş disiplini edinmiş üretken bireyler olmalarına katkıda bulunmak amaçlanmıştır.

Çalışma süresinin haftanın günlerine dağılımı ile işin başlama ve bitiş saatleri, öğrencilerin ders programları dikkate alınarak birim yöneticileri tarafından belirlenmektedir.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN:

https://kampuskartyukleme.ankara.edu.tr/User/Login

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.