ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE MÜJDE KALACAK YER BULAMAYAN ÖĞRENCİLER YURT VE OTELLERE YERLEŞTİRİLDİ (ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ)

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE MÜJDE KALACAK YER BULAMAYAN ÖĞRENCİLER YURT VE OTELLERE YERLEŞTİRİLDİ (ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ)
22.09.2021
A+
A-

Mansur Yavaş: Şefkat Evlerimize, kiraladığımız yurt ve otele öğrencilerimizi yerleştirmeye başladık

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, barınma sıkıntısı çeken gençler için Şefkat Evleri ile kiraladıkları yurt ve otele öğrencilerin yerleştirilmeye başlandığını duyurdu. Yavaş, geçici konaklama için Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne binin üzerinde başvuru yapıldığını açıkladı.

“Yarınlarımızı bilimin ışığıyla aydınlatacak olan kıymetli evlatlarım” diyerek gençlere seslenen Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin barınma sıkıntısı çeken öğrenciler için başlatılan geçici konaklama imkanlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Şu ana kadar geçici konaklama için Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne binin üzerinde başvuru geldiğini ve gelmeye devam ettiğini belirten Yavaş, “Şefkat Evlerimize, kiraladığımız yurt ve otele öğrencilerimizi yerleştirmeye başladık. Sizler hür fikirlerinizle geleceği inşa ederken daima yanınızda olacağım” açıklamasında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.