2021 SİVRİHİSAR EĞİTİM KÜLTÜR VE DAYANIŞMA VAKFI BURS BAŞVURUSU

2021 SİVRİHİSAR EĞİTİM KÜLTÜR VE DAYANIŞMA VAKFI BURS BAŞVURUSU
12.08.2021
A+
A-

ÖNEMLİ NOTLAR

Burs Başvuru Forumu’na eklenecek belgelerden herhangi birinin eksik olması, Burs Başvuru Formunun sonunda yer alan Taahhüt, Vicdani Yükümlülük ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme Belgesindeki onay ve imzaların eksik olması durumunda yapılan başvuru geçersiz sayılacak ve aday mülakata alınmayacaktır.

Seçimler Vakıf Yönetim Kurulu tarafından oluşturulacak burs komisyonları tarafından yapılacaktır.

Herhangi bir kurumdan burs almayanlar, başvuru döneminde birden fazla kuruma başvuruda bulunabilirler.

Burs kazanan öğrencilere banka hesabı Vakfımız tarafından bildirilecektir. Öğrencilerin önceden hesap açtırmalarına gerek bulunmamaktadır.

BURSİYER SEÇİMİ

SEV yönetim kurulunca oluşturulan Burs Komisyonları müracaat eden öğrenciler arasından açıklanan şartlara göre seçilen adayların belgelerini komisyon üyelerince imzalanmış tutanak ekinde SEV Yönetim Kuruluna göndereceklerdir. Kesin sonuçlar SEV Yönetim Kurulunca burs kazanan öğrencilere e-posta, telefon veya mesaj yoluyla duyurulacaktır. E-posta gönderimi öncesinde edinilen bilgiler kesinlik ifade etmemektedir.

BURSUN ÖDENMESİ

Burs kazandığı kendisine duyurulan adaylara, ekim ayında  ilk burs ödemesi yapılır. Bir öğretim döneminde Ekim-Haziran arası (9 ay) burs ödenmektedir. Diğer aylarda ödeme yapılmamaktadır. Evrakların geç gelmesi nedeniyle bursu yeni yılda başlayan öğrencilere geriye dönük ödeme yapılmamaktadır. İlk burs ödemesi ekim ayında başlıyor, burslarımız haziran ayında bitiyor toplamda 9 ay.

VİCDANİ YÜKÜMLÜLÜK

Öğrenimini tamamlayan her burslu, iş hayatına atıldıktan sonra imkânı olduğu takdirde SEV’e maddi katkıda bulunmayı ve kendisi gibi en az bir Türk gencine sev aracılığı ile burs vermeyi ayrıca SEV’e manevi katkı yapmayı, bulunduğu ortamlarda Sivrihisar Eğitim Vakfı’nın tanıtımını yapmayı, gönül elçisi olmayı vicdani bir yükümlülük olarak kabul eder.

Başvuru Formu İndir ⇓ FORM İÇİN TIKLAYIN:

SİVRİHİSAR EĞİTİM, KÜLTÜR VE DAYANIŞMA VAKFI

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Deliklitaş Mahallesi Gürman Sokak No:35 Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Posta Kodu: 26090

Telefon : 0 222 221 55 44

Faks : 0 222 221 00 27

E-Posta : sivrihisar.vakfi@gmail.com

iletisim@sivrihisar.org.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.