İSTANBUL ADALET BAKANLIĞI MÜLAKAT YERLERİ AÇIKLANDI

İSTANBUL ADALET BAKANLIĞI MÜLAKAT YERLERİ AÇIKLANDI
02.04.2021
A+
A-

 Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 04.03.2021 tarihli, 1287 Temizlik Görevlisi Alımı ilanı gereğince Komisyon Başkanlığımıza verilen sınav izni ile;

Temizlik görevlisi alımı için İstanbul Adliyesine 90 kişi, Bakırköy Adliyesine 90 kişi, Büyükçekmece Adliyesine 12 kişi, Küçükçekmece Adliyesine 8 kişi, Gaziosmanpaşa Adliyesine 12 kişi, Beykoz Adliyesine 1 kişi, İstanbul Anadolu Adliyesine 35 kişi, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesine 30 kişi, İstanbul Bölge İdare Mahkemesine 6 kişi ve Silivri Adliyesine 5 kişi olmak üzere toplam 289 temizlik görevlisi alımı için sınav izni verilmiştir.

Verilen sınav izni sonucunda; Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 04/03/2021–08/03/2021 tarihleri arasında online olarak yapılan başvurular sonucunda Komisyon Başkanlığımızca yapılan inceleme neticesinde sözlü sınava katılmaya hak kazananlar ekte ilan edilmiştir.

Sözlü sınava katılacak adaylar Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını taşıyan; nüfus cüzdanı, pasaportveya sürücü belgesi ile birlikte sınava girebilecektir.

Sözlü sınava katılacak adaylar gerekli yoklamanın yapılması için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını taşıyan; nüfus cüzdanı, pasaportveya sürücü belgesi ile birlikte İstanbul Adalet Sarayı  -4′ deki ana koridor alanında isimleri okunduğu sırada hazır bulunmaları zorunludur. Adaylar belirtilen gün ve saatte İstanbul Adalet Sarayı  -4′ deki ana koridor alanında  hazır bulunmamaları halinde sözlü sınava ALINMAYACAKLARDIR.

Ayrıca, sözlü sınava girecek adayların HES kodunu hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Bu ilan adaylara tebliğ mahiyetinde olup, adayların adresine ayrıca sözlü sınav gün ve saati ile ilgili tebligat yapılmayacaktır. Bundan sonraki süreçte sınavla ilgili duyurular İstanbul Adliyesinin resmi web sitesinde ( http://www.istanbul.adalet.gov.tr/ ) ilan edilecektir.

İlgililere ayrıca tebligat yapılmayacağı ilanen duyurulur. 02.04.2021

MÜLAKAT YERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

https://istanbul.adalet.gov.tr/surekli-isci-istihdami-hakkinda-duyuru

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.