AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI 1044 PERSONEL ALIM DUYURUSU

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI 1044 PERSONEL ALIM DUYURUSU
05.12.2023
A+
A-

2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanununun Ek 1 inci Maddesi kapsamında tanınan istihdam hakkından yararlanacak hak sahipleri için 2023 Yılı III. Dönem tercih işlemleri başlıyor.

Hak sahipleri tercihlerini www.turkiye.gov.tr internet adresi üzerinden 1 Aralık – 15 Aralık 2023 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Tercih işlemleri 15 Aralık 2023 gecesi, saat 23:59’da sona erecektir.

Hak sahiplerince E-Devlet Kapısı kullanılarak www.turkiye.gov.tr internet adresi üzerinden tercihte bulunulacaktır. Bu nedenle tercihte bulunmak isteyen hak sahiplerinin E-Devlet Kapısı’na giriş şifrelerine sahip olmaları gerekmektedir. Daha önce bu şifreyi edinen hak sahiplerinin yeniden şifre almalarına gerek bulunmamaktadır. Bu adaylar mevcut şifrelerini kullanmak suretiyle tercihte bulunabilirler. E-Devlet Kapısı giriş şifresi bulunmayan hak sahiplerinin PTT şubelerine giderek şifre almaları gerekmektedir.

Hak sahipleri tercih kılavuzuna Bakanlığımız internet sayfasından ve E-Devlet Kapısını kullanarak www.turkiye.gov.tr internet adresi üzerinden ulaşabilirler.

İlgililere duyrulur.

Kılavuz için 

tıklayınız.

Devlet korumasından yararlanmış gençlerimizin istihdam hakkı ile ilgili genel bilgiler için 

tıklayınız

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN:

https://www.turkiye.gov.tr/

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.