BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SÜREKLİ-GEÇİCİ PERSONEL ALIM DUYURUSU

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SÜREKLİ-GEÇİCİ PERSONEL ALIM DUYURUSU
28.09.2022
A+
A-

İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanına göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 42 personel alımı yapılıcaktır.Personeller geçici ve sürekli kadrolarda 6 unvanda istihdam edileceklerdir.

Başvurular 2 Ekim 2022 tarihine kadar Yolçatı Mahallesi hal Yolu Caddesi Numara 2/1 Nilüfer Bursa adresine yapacaklardır.

KADRO DAĞILIMI

2 Güvenlik Görevlisi, 2 Şoför, 35 Peyzaj Bahçıvanı, 1 Su Ürünleri Personeli, 1 Büro Elemanı ve 1 Avukat alınacaktır.

Güvenlik görevlisi alımı için Özel güvenlik belgesine sahip olmak, Lise mezunu olmak, Mesleki terimler bilgisine sahip olmak, Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

Şoför alımı için 50 yaşını doldurmamış olmak, C, D ve E Sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmak, SRC2 SRC4 Psikoteknik belgelerine ve elektronik ehliyete sahip olmak.

Peyzaj bahçıvanı alımı için 50 yaşını doldurmamış olmak, Erkek olmak, Ağaç park bahçe ve Peyzaj işlerinde en az 1 yıl çalışmış olmak veya aktif Çiftçi Kayıt Sistemi belgesine sahip Olup Son 1 yılda tarımsal faaliyetlerde bulunmuş olmak.

Su Ürünleri personeli alımı için 40 yaşını doldurmamış olmak, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak.

Büro elemanı alımı için En az Lisans mezunu olmak, Office programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak, Erkek olmak.

Avukat alımı için İş hukuku şirketler hukuku borçlar hukuku icra ve iflas hukuku alanlarında deneyimli olmak, Uzlaşma ve arabuluculuk görüşmeleri iş hukuku ile ilgili sözleşmeler ticari sözleşmeler gizlilik sözleşmeleri ve kahve kaka hakkında deneyim sahibi olmak, En az 2 yıl şirket avukatlığı ya da serbest avukat olarak iş ve ticari dava deneyimi olmak, Ofis programlarını ve UYAP sistemine iyi seviyede kullanabilmek.

BAŞVURU TIKLAVUZU İÇİN TIKLAYIN:

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.