ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 2022 YILI İÇİN ORTAÖĞRETİM, ÖNLİSANS VE LİSANS MEZUNU 73 PERSONEL ALIYOR!

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 2022 YILI İÇİN ORTAÖĞRETİM, ÖNLİSANS VE LİSANS MEZUNU 73 PERSONEL ALIYOR!
20.02.2022
A+
A-

Kayseri İli İçerisinde Bulunan Erciyes Üniversitesi Personel Alımı için Sınavsız ve Farklı Unvanlarda Toplam ‘73’ Kamu Personeli Kadrosu Belirledi!

Erciyes Üniversitesi Kamu Personel Alımları için Başvuru Tarihini ve Başvuru Adresini Yayımladığı Resmi İş İlanında Belirledi.

Başvuru Şartları ve Başvuru Tarihinin Yanı Sıra Erciyes Üniversitesi Alım Yapacağı Unvanların Kontenjan Listesini de Kamuoyuna Paylaştı.

Kayseri İli İçerisinde Bulunan Erciyes Üniversitesi Personel Alımı için sözleşmeli 4/B kadroları belirledi ve alımların sınavsız olacağının müjdesini verdi!..

Lise, Lisans ve Ön Lisans Mezunlarının başvuru yapabileceği Kamu Personel alımları için farklı unvanlar belirleyen Erciyes Üniversitesi unvanlara özel şartlar belirledi.

Mülakat ve Sınav olmadan KPSS Puan sıralamasına göre alım yapılacak Kamu Personel alımları için Kamu Üniversitesi kontenjan listesini belirledi.

İşte Kamu Personel Alımları için Belirlenen Kontenjan Listesi:

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı Kontenjan Listesi:

Kamu Personel Alımları için Üniversite farklı unvanlar belirledi ve bu unvanlara özel şartlar listesini yayımladı. İşte Üniversitenin belirlediği kontenjan listesi:

  • 35 Hemşire alımı,
  • 7 Hemşire alımı, (Farklı Şartlar ile)
  • 5 Sağlık Teknikeri alımı, (Anestezi Teknikeri)
  • 1 Sağlık Teknikeri alımı, (Elektronörofizyoloji Teknikeri)
  • 1 Sağlık Teknikeri alımı, (Anestezi Teknikeri Farklı Şartlar ile)
  • 3 Sağlık Teknikeri alımı, (Diş Protez Teknikeri)
  • 18 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı, (Erkek)
  • 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı, (Kadın)

Toplam 8 Farklı unvanda ‘73’ Kamu Personeli alımı için Erciyes Üniversitesi tarafından belirlenen kontenjan listesi bu şekildedir.

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı için Unvana özel şartların yanı sıra adayların kesin uyması gereken genel şartlar listesini de kamuoyuna paylaşmıştır.

TÜM DETAYLAR VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.