SINAVSIZ 2. ÜNİVERSİTE KAYIT TARİHLERİ NE ZAMAN BÖLÜMLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME(ANADOLU-ATATÜRK-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ)

SINAVSIZ 2. ÜNİVERSİTE KAYIT TARİHLERİ NE ZAMAN BÖLÜMLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME(ANADOLU-ATATÜRK-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ)
11.08.2021
A+
A-

Çevrim İçi (Online) Başvuru ve Kayıt Tarihleri

Çevrim İçi (Online) Başvuru ve Kayıt Tarihi:31 Ağustos 2020 – 23 Ekim 2020
Çevrim İçi (Online) Başvuru Adresi:https://aoskayit.anadolu.edu.tr
Programlar:http://ikinciuniversite.anadolu.edu.tr/programlar.html
Adaylar, https://aoskayit.anadolu.edu.tr kayit adresi Kayıt Otomasyonu bağlantısından e-Devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra İkinci Üniversite bağlantısındaki açıklamalar doğrultusunda başvuru adımlarını tamamlayarak Çevrim İçi (Online) Başvuru işlemini gerçekleştirecektir. Adayların başvuru yapabilmesi için YÖKSİS sistemindeki öğrenim bilgilerinin güncel olması gerekmektedir. Bilgileri güncel olmayan adaylar, kaydının bulunduğu/mezun olduğu Yükseköğretim Kurumuna başvurarak YÖKSİS sistemindeki bilgilerinin güncellenmesini sağlamalıdır. YÖKSİS sisteminde bilgileri güncel olamayan adaylar, Çevrim İçi (Online) başvuru sayfasında öğrenim durumunu gösteren belgeyi yükleyerek, kayıt tarihleri içinde yükledikleri belgenin aslı ile bulundukları ildeki AÖF bürosuna başvurmalıdır. Çevrim İçi (Online) başvuru yapmayan aday kayıt yaptıramaz. Çevrim İçi (Online) başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir.

ANADOLU AÖF PROGRAMLARI İÇİN TIKLAYIN:

http://ikinciuniversite.anadolu.edu.tr/programlar.html

ATA AÖF KAYIT İŞLEMLERİ BAŞLADI UYGULAMALI VİDEOYA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ:

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ 2. ÜNİVERSİTE BAŞVURULARI:

6 Ağustos- 16 Eylül 2021  tarihleri arasında basvuru.istanbul.edu.tr adresinden hesap oluşturduktan sonra program tercihinizi yapıp başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kayıt İşlemleri

Başvurusu onaylanan adaylara ödeme yapacakları “Referans Numarası” SMS ile gönderilecektir. Ödemenizi referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS otomasyon sistemi(aksis.istanbul.edu.tr) üzerinden online olarak yapabilirsiniz. (Referans numarası ve ödeme miktarınızı başvuruda kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile “aksis.istanbul.edu.tr” adresine giriş yaparak “Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS)”- “Harç Bilgileri” kısmından görebilirsiniz. Başvurunuza onay verilmeden önce AKSİS otomasyon sistemine giriş yapamazsınız.)

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.