Adalet Bakanlığı Temizlik Personeli Alımı Kura Çekimi Canlı Yayın

Adalet Bakanlığı Temizlik Personeli Alımı Kura Çekimi Canlı Yayın
17.03.2021
A+
A-

İşkur üzerinden nihai liste açıklanmıştı şimdi ise canlı yayında kura çekimi gerçekleştirilecek.

Kurada adı çıkanlar sözlü mülakata alınacak. Kura çekimi canlı olarak yayımlanacak.  Kura çekimi 17 MArt 2021 Çarşamba günü saat 11.00 ‘da başlayacak. Kura ile ilgili yayımlanan duyuru şu şekilde:

“Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen listelerde yer alan adaylar arasından, 17/03/2021 tarihinde saat 11:00’da Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü toplantı salonunda noter huzurunda kura çekimi yapılacak olup, adaylar ülkemizi de etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle noter huzurunda gerçekleştirilecek olan kura çekimine katılamayacaklardır. Kura çekimi Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Youtube kanalından (https://www.youtube.com/channel/UC62GRRZnIPoZGM0GjkAzA8A) canlı olarak yayınlanacaktır. Kura çekilişi kuranın gerçekleştirildiği gün ve saatte video kayıt altına alınacaktır. Kura ile başvuru sahipleri arasından açık iş sayısının 4 (dört) katı asıl ve aynı sayıda yedek aday belirlenecektir. Belirlenen adaylar Bakanlığımız internet sitesinde ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.”

Canlı yayın linki

https://www.youtube.com/channel/UC62GRRZnIPoZGM0GjkAzA8A

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Fikriye nazlı dedi ki:

  Fikriye nazlı benim belli oldumu temizlik görevi sonuçlar ben burdan göremiyorum bana bilgi verin rica ediyorum adaleti bakanlığında temizlik görevi olarak çalışmak istiyorum

  1. e.hocamm dedi ki:

   Hangi adliyeye başvuru yaptınız?

 2. Faruk efe dedi ki:

  Samsun adliyesine başvuru yaptım isim listeleri açıklandı mı acaba bulamıyorum

  1. e.hocamm dedi ki:

   Listeler açıklanmadı sonuç ekranı var linkleri her kanaldan paylaştım tıklayarak sonuçlarınızı görüntüleyebilirisniz.