GSB 1017 işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alım duyurusu-2022 gsb personel alımı

GSB 1017 işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alım duyurusu-2022 gsb personel alımı
04.08.2022
A+
A-

GSB İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU NE ZAMAN?

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1017 sürkli işçi alımı kapsamında 767 sürekli temizlik işçisi, 144 engelli sürekli temizlik işçisi, 106 eski hükümlü sürekli temizlik işçisi alınacak. İlana başvurular 8 – 12 Ağustos 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

GSB SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU NASIL, NEREYE YAPILACAK?

İşçi alımına başvuracaklar İŞKUR’un esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilebilecek. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilecek.

GSB PERSONEL ALIMI KURA ÇEKİMİ HANGİ TARİHTE?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen listede yer alan adayların, kura çekimi 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü yapılacak. Kura çekim yeri Gençlik ve Spor Bakanlığı internet sitesinde yayımlanacak. Kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilecek. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini takip edebilecek.

Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Gençlik ve Spor Bakanlığınca belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacak. Sözlü sınav yeri ve tarihleri (www.gsb.gov.tr) internet sitesinde ilan edilecek.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN:

https://www.iskur.gov.tr/

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.