AÖF SINAVSIZ 2. ÜNİVERSİTE KAYITLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR- İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYIT TARİHLERİ (ANADOLU-ATATÜRK-İSTANBUL)

AÖF  SINAVSIZ 2. ÜNİVERSİTE KAYITLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR- İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYIT TARİHLERİ (ANADOLU-ATATÜRK-İSTANBUL)
02.08.2023
A+
A-

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF

Sınavsız ikinci üniversite için 2023-2024 eğitim öğretim dönemi kayıtları, 21 Ağustos – 16 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

ÖSYS Yeni Kayıt ve Ek Yerleştirme – Dikey Geçiş ÖSYM tarafından belirlenecek tarihler geçerli olacaktır.

Çevrimiçi başvuru işlemleri https://aoskayit.anadolu.edu.tr adresinden e-Devlet şifresi ile yapılacak. Adayların başvuru yapabilmeleri için öğrenim bilgilerinin MEBBİS/YÖKSİS sisteminde güncel olması gerekmektedir.

Başvurular başlayınca e.hocamm instagram hesabından duyurulacak olup başvuru işlemleri adım adım paylaşılacaktır.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÖF

2023-2024 eğitim öğretim dönemi sınavsız ikinci üniversite ön kayıtları, 05 Haziran – 01 Ekim tarihleri arasında alınacak.

İkinci üniversite (Sınavsız ve belge göndermeksizin) kapsamında kayıt yaptıracak öğrencilerin öncelikle ”İkinci Üniversite Kayıt Sayfası” üzerinden ön kayıt işlemlerini yapmaları gerekecek.

29 Ağustos – 01 Ekim tarihleri arasında T.C. Kimlik Numarası ile Halkbank, VakıfBank veya Ziraat Bankası şubeleri ya da internet bankacılığı aracılığıyla güz yarıyılı materyal ücreti yatırılacak. Kesin kayıtlar Fakülte tarafından yapılacak.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AÖF

2023-2024 eğitim öğretim yılı sınavsız ikinci üniversite kayıtları, 07 Ağustos – 07 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

AUZEF kayıtları için başvurular, ilgili tarihler arasında basvuru.istanbul.edu.tr adresinden hesap oluşturduktan sonra program tercihi yaparak tamamlanacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.